יום חמישי, 22 בדצמבר 2016

דירות גן חדשות בשרון

ישראל בבנייה מתמדת והביקוש עבור דירות גן חדשות בשרון, רק גובר. זוגות צעירים , המעוניינים בנכס חדש שיוכלו לעצב אותו כראות עינם , מחפשים דירות גן, אשר בהם יוכלו להשתובב עם ילדיהם, להרגיש בבית פרטי, למרות שמדובר בבניין מגורים. בפרויקטים חדשים בשרון שבהם נבנים בתי מגורים, הדירות הראשונות שנמכרות הן דירות גן. ישראלי אוהבים לארח בחצר ביתם, במיוחד שישנה פינה מיוחדת למנגל. הם משקיעים בעיצוב וטיפוח הגינה וההבדל הזה הוא עולם ומלואו עבורם.  ניתן למצוא בפרויקט דיור תלמונד החדשה דירות גן עם גינות גדולות וכאלה שיש בהן גינות קטנות יותר. ככל שהאזור יהיה יוקרתי יותר, כך דירות הגן תהיינה יקרות יותר, כך שיש לבצע סקר שוק מקיף ולמצוא את הנכס הרצוי לכם בדמוי דירת גן שתהיה משתלמת עבורכם, הן מבחינם השם והמוניטין של הקבלן, גודל הדירה והחללים בה.

תופעה שתפסה תאוצה לפני כעשור- דירות גן

עד לפני יותר מ-10 שנים, לא נראו דירות גן בפרויקטים החדשים של בנייני המגורים. תופעה זו החלה לפני כעשור והביקוש שלה הוא רב. מחירן של דירות גן חדשות בשרון, הינו נמוך בשיעור ניכר מבתים צמודי קרקע. גם מבחינת ההוצאות השוטפות ע ארנונה ותחזוקת הגינה, הופכות להיות קטנות יותר, מה שמהווה גם גורם לבחירה של דירות גן באזור זה. הבחירה בין בית פרטי לדירת גן, היא לרוב בקרב זוגות צעירים מכריעה, לטובת דירת גן באזור השרון. ניתן למצוא מחירים אטרקטיביים של דירות גן באזור השרון שהם באזור המיליון שקל.

בחנו כמה פרויקטים חדשים שבהם ישנן דירות גן בשרון

יש לבחון כמה פרויקטים חדשים בשרון שבהם ישנן דירות גן חדשות בשרון. לפעמים  החללים יהיו קטנים יותר בדירה עצמה, כך שהגינה תהיה גדולה יותר, או שלהיפך, החללים יהיו גדולים יותר והגינה קטנה יותר. חשבו מה חשוב לכם יותר ומה גודל החדרים הרצוי לכם לתכנון המשפחה העתידי, במיוחד אם אתם זוגות צעירים הנמצאים בתחילת דרככם. גם האזורים השונים בשרון, חלקם יקרים יותר וחלקם פחות, בררו לגבי המחירים השונים, המשכנתא ודמי הקדימה על הבית שיש ברשותכם.


אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.