יום רביעי, 2 בדצמבר 2015

ביטוח דירה

ביטוח דירה

כאשר אתם רוכשים דירה או שוכרים דירה, אחד הדברים הראשונים להם אתם צריכים לדאוג הוא ביטוח דירה. ביטוח דירה הוא הכרחי כאשר יש לכם דירה, וזאת ממספר סיבות.

מדוע אנחנו צריכים ביטוח דירה?

סופות וסערות – בימים של סופות וסערות, פעמים רבות נגרם נזק רב לדירה. ביטוח דירה ידאג להחזיר לכם את הכסף אותו אתם צריכים להוציא על התיקונים בדירה שלכם.

אש –השארתם מחבת דולקת קרוב למגבת והיא התלקחה? נפל נר ושרף לכם חצי חדר חלילה? ביטוח דירה יידאג לשלם לכם על ההוצאות בשביל לתקן את הנזקים. גם אם האש הוצתה על ידכם, ביטוח דירה עדיין ישלם לכם.

ביטוח דירה נגד התנגשות כלי רכב – אמנם סיטואציה זו נשמעת בלתי אפשרית, אך במידה ואתם גרים בבית פרטי או בקומת קרקע ואיכשהו התנגשות לכם בבית, ביטוח דירה ייכסה את ההוצאות על התיקונים.

רעידות אדמה – ביטוח דירה לא בהכרח מבטח גם נגד רעידות אדמה, זה בעיקר תלוי בכם (האם ביקשתם לכלול רעידות אדמה כאשר עשיתם ביטוח דירה) אם קרתה רעידת אדמה שגרמה נזק לדירה שלכם, ודאגתם לביטוח דירה נגד רעידות אדמה, הביטוח יחזיר לכם את ההוצאות.

פריצות – פריצות ושודדים זה אף פעם לא כיף, אך צריך להתמודד גם עם זה. כאשר אתם עושים ביטוח דירה אתם מבטחים את עצמכם למקרה שיפרצו אליכם לבית ויגנבו חלק מהתכולה שלכם.

נזקי מים – התפוצץ לכם צינור? הצנרת גרמה להצפה? ביטוח דירה כולל גם נזקי מים ולכן במידה ויש לכם בעיות בדירה שנגרמו בגלל הצנרת, פנו לביטוח.

ביטוח דירה הוא מתיד הכרחי. זאת הוצאה יחסית קטנה, אך היא שווה המון. יא בעיקר שווה את השקט הנפשי שלכם, לא תצטרכו להתמודד בנוסף לנזקים שנגרמו בדירה שלכם בגלל בעיות שונות (כמו שראיתם לעיל) גם עם ההוצאות הכרוכות בכך.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.