יום רביעי, 6 במאי 2015

ביטוח דירה - כל מה שצריך לדעת

ביטוח דירה - כל מה שצריך לדעת

ביטוח דירה הינו ביטוח שניתן לרכוש מכל חברת ביטוח הפועלת המדינה. השוק בישראל מלא בחברות ביטוח רבות וכמעט כולן מציעות, כאמור, בין סוגי הביטוח השונים גם ביטוח דירה. אם כן, לפני רכישת פוליסת ביטוח דירה, פוליסת ביטוח רכב מכל סוג או כל סוג אחר של פוליסת ביטוח מומלץ מאוד להשוות מחירים בין חברות הביטוח. משום שישנן חברות ביטוח רבות אשר כולן מספקות את כל סוגי הביטוח, הכולל גם ביטוח דירה, ניתן לנצל תחרות זו כדי להשיג מחירים זולים ונוחים יותר. חברות הביטוח מעוניינות שמספר רב ככל האפשר של אנשים יעשו אצלן פוליסת ביטוח דירה ועל כן מוכנות להתגמש במחירים, לעתים רק כדאי לא להפסיד מבוטחים פוטנציאליים לטובתן של חברות ביטוח אחרות. לא פעם ניתן לקבלת הנחה ברכישת פוליסת ביטוח דירה דרך אתר אתרי האינטרנט השונים של חברות הביטוח המתחרות.
 
ביטוח דירה הינו ביטוח אשר בדרך-כלל מבלבל כמה הגדרות יחד. יש דבר הקרוי ביטוח מבנה ודבר הנקרא ביטוח תכולת דירה וכאמור, שניהם יכולים להכנס להגדרת הגג של ביטוח דירה. לפני שרוכשים פוליסת ביטוח דירה מומלץ מאוד לברר אילו סעיפים פוליסת ביטוח דירה כוללת ואילו מקרים הפוליסה אינה מכסה. ביטוח דירה אחד אינו מכסה מפני גניבה ואילו ביטוח דירה אחר אינו בהכרח יכול לבטח את אותה דירה מפני נזקי מים של שטפונות, פגיעת ברק, שרפה וכן הלאה. כל פוליסת ביטוח דירה מציעה תנאים אחרים ומטילה סייגים אחרים ולכן חשוב מאוד לברר ואף לערוך השוואה בין התנאים של חברות הביטוח השונות.
 
 
ביטוח דירה הוא אינו ביטוח חובה כמו ביטוח רכב צד גימ"ל. עם זאת, אנשים רבים מרגישים תחושת ביטחון משום שהנכסים שלהם מוגנים. ובכלל הם מרגישים רגועים יותר לאחר רכישת פוליסת ביטוח דירה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.