יום חמישי, 26 בפברואר 2015

השכרת דירות יוקרה בתל אביב

השכרת דירות יוקרה בתל אביב

חולמים לגור בצפון הישן של תל אביב? מעוניינים בדירה למכירה בתל אביב בפרויקט חדש יד ראשונה? בימים אלו מתחיל שלב השריון לדירות חדשות במגדלי יוקרה בצפון הישן של העיר העברית הראשונה. ניתן לשכור את הדירות הללו ובכך לא לשאת במסים שונים אשר חלים על בעלי דירות בישראל, במיוחד על אלו שיש להם יותר מדירה אחת. בנוסף, ההשכרה מאפשרת לכם להגיע לדירות יוקרתיות בתל אביב מבלי שתצטרכו לרכוש אותן: מתאים במיוחד למי שאינו מתפשר על פחות ממגורים בעיר הגדולה אך אינו מעוניין להיכנס להתחייבות ארוכת טווח.

מגורים במגדלי יוקרה

מגורים במגדלי יוקרה הם חוויה יוצאת מגדר הרגיל. בבניין ישנו לובי עם שירותי שוערות ואבטחה, מעליות מהירות, וחדרי מדרגות מעוצבים ומרוצפים למשעי. הדייר נהנה גם מנוף מרהיב אם השקיע בדירות היקרות בבניין ובחר להשתכן בקומות גבוהות.

דירה מאובזרת וגדולה בכל קומה בבניין

הדירות בפרויקט מאובזרות ומרווחות. בכל חדר תוכלו למצוא סגנון עיצוב ייחודי המייחד את הפרויקט כולו. בדירה תוכלו למצוא סלון גדול ומזמין, וחדרי מגורים מכל עבריו.

קירבה גיאוגרפית לכל האזורים בצפון תל אביב

הצפון הישן מאפשר לכם קרבה לאבן גבירול ולמרכז מחד, ולרמת אביב מאידך. קרבה שכזו מושכת בעלי עניין לדירה שלכם ביעילות ובקלות כך שאף אורח שלכם לא חש מרוחק מכם. קרבה גיאוגרפית שכזו מקלה גם עליכם כאשר אתם צריכים לעשות סידורים ונהנים מנגישות וקרבה לכל מקום בעיר.

גישה לדרכים מהירות

אם אתם נוסעים ברכב משלכם, תגלו שגם ביחס לשכונות אחרות בתל אביב, הגישה שלכם לדרכים מהירות ליציאה מהעיר קלה ביותר, אינה מצריכה מעבר רב מדי של רמזורים ונסיעות ברחובות צרים, ובחלק מהפרויקטים אינה מצריכה כלל נסיעות שכאלו בשל מיקום סמוך מאד לכביש. בשל המבנה האקוסטי המתוחכם של כל בניין – הדבר לא ישפיע על שגרת החיים שלכם בתוכו, ותמיד תיהנו משקט כמו בלב הכפר.

תחבורה ציבורית נגישה לכל בניין בפרויקט

מגוון רחב של ערוצי תחבורה ציבורית – החל ממוניות שירות ועד קווי אוטובוס רבים זמין לכם. הן יעדי התחבורה והן תדירות הקווים – נדיבות מאד ומאפשרות לכם להגיע לכל מקום במהירות גם אם אינכם נוסעים ברכב משלכם.

מחפשים מידע ממומחי נדלן מובילים? בקרו באתר קרקעות ישראל המוביל בתחום רכישת קרקעות והשקעה בנדלן - www.karkaotisrael.co.il

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.